CyberBioMed LTD

 

Rurka tracheostomijna standard

                            

                                                    > Rurka tracheostomijna z polietylenu                            
                                                    > Rozmiar od 5 do 12 - w 3 długościach                            
                                                    > Bogaty zestaw                                         
                                                    > Produkt Polski
                                         
            Cena b
rutto:  150zł
  
      Opis produktu:

Kompletny zestaw składa się z rurki zewnętrznej, łukowato wygiętej i stożkowo zbieżnej, zamocowanej w sposób trwały na kołnierzu, rurki wewnętrznej z kółkiem ułatwiającym jej swobodne wyciąganie, kapturka zwykłego z płytką wewnątrz przytrzymywaną pierścieniem i kapturka osłonowego. Koniec rurki zewnętrznej jest lekko wyoblony celem uniknięcia podrażnienia ścian tchawicy. Zestawy są pakowane w torebki foliowo-papierowe po jednej sztuce i sterylizowane tlenkiem etylenu (EO).


Przeznaczenie:
Rurki tracheostomijne z polietylenu są przeznaczone do stosowania u chorych po usunięciu krtani oraz w leczeniu zmian chorobowych wywołanych dusznością krtaniową np. podczas radioterapii nowotworów krtani i gardła dolnego, kiedy wykonanie tracheostomy i zastosowanie rurki tracheostomijnej przywraca właściwą drożność drogi oddechowej. Rurki mogą być stosowane okresowo lub w sposób ciągły. Materiał i kształt rurek nie powoduje zmian śluzówki tchawicy przy długotrwałym stosowaniu.


Gwarancja:

Rurka tracheostomijna objęta jest rocznym okresem gwarancji . Nie obejmuje ona uszkodzeń powstałych z winy użytkownika. Wszelkie naprawy powinny być wykonywane przez autoryzowany serwis.


                                                            © 2017. ECOM Alicja Musialik Wszystkie prawa zastrzeżone.